Poznaj mnie 📸

    Początki mojej przygody ze zdjęciami sięgają 2008 roku. Zainteresowanie fotografią szybko przeobraziło się w codzienne zajęcie. Jestem człowiekiem wesołym i  otwartym, lubię kiedy dużo się dzieje. 

       Specjalizuję się w fotografii ślubnej. Staram się pokazywać miłość i szczęście.  Uważam, że Pary obdarowują mnie zaufaniem i przekazują dużą odpowiedzialność za wykonanie reportażu. Przykładam dużo wagi do podstaw tak aby oddawać zdjęcia na najwyższym możliwym poziomie. Współpracuję z fotografowanymi Osobami, nie udaję, że mnie nie ma na weselu. Dzięki temu, mogę podchodzić do Was blisko, sugerować, rozluźniać atmosferę, a ludzie otwierają się na mnie i zachowują naturalnie. Staram się znaleźć kompromis między zdjęciami niewymuszonymi a korzystnym pokazaniem fotografowanych osób. Dzięki temu zdjęcia ślubne stają się piękną i autentyczną pamiątką.

     Wykonuję także ujęcia z drona oraz rozwijam umiejętności filmowe. Uważam, że żyjemy w czasach, w których fotograf powinien mieć elastyczne  podejście.
Mieszkam w Łodzi, pracuję w całym kraju. 
   

Wykonuję następujące usługi:

  • zdjęcia ślubne, narzeczeńskie, sesje plenerowe;

  • zdjęcia okolicznościowe: chrzty, komunie (całe klasy/ prywatne), studniówki, urodziny, jubileusze, eventy firmowe, konferencje;

  • fotografia produktowa, kulinarna i nieruchomości;

  • zdjęcia modowe, portret (plener/ studio);

  • zdjęcia sportowe (portret zawodnika, oprawa zawodów/ gali, zdjęcia do celów promocyjnych;

  • fotografowanie oraz filmowanie z drona (jestem certyfikowanym pilotem UAVO).