Poznaj mnie 📸

       Początki mojej przygody ze zdjęciami sięgają 2008 roku.  Zainteresowanie fotografią z czasem przeobraziło się w codzienne zajęcie. Jestem człowiekiem wesołym, otwartym i aktywnym. Lubię kiedy dużo się dzieje. 

       Specjalizuję się w fotografii ślubnej. Staram się pokazywać emocje, miłość, szczęście. Stosuję naturalne kolory, przykładam dużo wagi do światła i podstaw tak aby oddawać zdjęcia na najwyższym możliwym poziomie. Uważam, że Pary obdarowują mnie zaufaniem i przekazują dużą odpowiedzialność za wykonanie reportażu.  Współpracuję z fotografowanymi Osobami, nie udaję, że mnie nie ma na weselu. Dzięki temu, mogę podchodzić do Was blisko, sugerować, rozluźniać atmosferę, a ludzie się na mnie otwierają i zachowują naturalnie. Staram się znaleźć kompromis między zdjęciami niewymuszonymi a korzystnym pokazaniem fotografowanych osób. Dzięki temu zdjęcia ślubne stają się piękną i autentyczną pamiątką.

     Wykonuję także ujęcia z drona oraz rozwijam umiejętności filmowe tak aby móc dostarczać pełny materiał z reportażu, uważam, że żyjemy w czasach, w których fotograf powinien mieć podejście elastyczne.

Wykonuję następujące usługi:

  • zdjęcia ślubne, narzeczeńskie, sesje plenerowe;
  • zdjęcia okolicznościowe: chrzty, komunie, urodziny, eventy firmowe, konferencje;
  • fotografia produktowa i nieruchomości;
  • zdjęcia modowe, portret (plener/ studio);
  • zdjęcia sportowe (portret zawodnika, oprawa zawodów/ gali, zdjęcia do celów promocyjnych);
  • fotografowanie oraz filmowanie z drona (jestem certyfikowanym pilotem UAVO);
  • filmy.

LOKALIZACJA

    Na co dzień szukam inspiracji w Łodzi, gdzie mieszkam od urodzenia. W sezonie 2021 wykonałem blisko połowę reportaży  w różnych częściach naszego kraju, a większość plenerów w górach lub nad morzem. Tym samym, pracuję na terenie całej Polski, czasami także z Parami, które nie mówią w ojczystym języku.