Moja droga

      Początki mojej przygody ze zdjęciami sięgają 2008 roku. Podstaw uczyłem się od Ojca, fotografa epoki analogowej, który pomagał mi stawiać pierwsze kroki w tej tematyce. Byłem na początku życiowej przygody  i eksperymentowałem fotografując wszystko.  Początkowe zainteresowanie z czasem przeobraziło się w zajęcie, które zacząłem wykonywać na co dzień. 

       Dziś wiem, że fotografia to coś więcej niż poprawnie dobrane parametry techniczne. To przede wszystkim  zatrzymane chwile, emocje, uczucia, opowiedziana historia człowieka stojącego po drugiej stronie. Zdjęcia są prawdziwe i szczere, a dzięki temu, piękne.

     Jestem człowiekiem wesołym, aktywnym. Lubię kiedy dużo się dzieje. Uwielbiam góry ,rowery ,biegam. Jestem czuły na emocje, pomimo że robię to od dawna, nadal rozklejają mnie słowa przysięgi w kościele czy drobne, miłe gesty.

CELE

    Fotografia jest środkiem wyrazu, aparat narzędziem. Prace publikowane na tej stronie przedstawiają Ludzi, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i pozwolili opowiedzieć Ich historię. Każde ze zdjęć powstało z uśmiechem na twarzy, te same odczucia staram się zapewnić Osobom, które mam przyjemność fotografować.

LOKALIZACJA

    Na co dzień szukam inspiracji w Łodzi, gdzie mieszkam od urodzenia. W sezonie 2020 wykonaliśmy blisko połowę zleceń  w różnych częściach naszego kraju, a większość plenerów w górach lub nad morzem. Tym samym, pracuję na terenie całej Polski, czasami także z Parami, które nie mówią w ojczystym języku.

 Wykonuję następujące usługi:

  • zdjęcia ślubne, narzeczeńskie, sesje plenerowe;
  • zdjęcia okolicznościowe: chrzty, komunie, urodziny, studniówki, eventy firmowe, konferencje;
  • zdjęcia modowe, portret (plener/ studio);
  • fotografia produktowa, kulinarna i nieruchomości;
  • zdjęcia sportowe (portret zawodnika, oprawa zawodów/ gali, zdjęcia do celów promocyjnych);
  • fotografowanie oraz filmowanie z drona (jestem certyfikowanym pilotem UAVO);
  • filmy.

      Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio oraz do odwiedzania mediów społecznościowych gdzie możecie lepiej mnie poznać. W razie pytań zapraszam do kontaktu.