Moja droga

      Początki mojej przygody ze zdjęciami sięgają 2008 roku. Podstaw uczyłem się od Ojca, fotografa epoki analogowej. Początkowe zainteresowanie z czasem przeobraziło się w zajęcie, które zacząłem wykonywać na co dzień. 

       Uważam, że fotografia to opowiedziana historia człowieka stojącego po drugiej stronie. Zdjęcia są prawdziwe i szczere, a dzięki temu, piękne.

     Jestem człowiekiem wesołym, aktywnym. Lubię kiedy dużo się dzieje. Uwielbiam góry ,rowery ,biegam nie tylko na weselach :). Jestem czuły na emocje, pomimo że robię to od lat, nadal rozklejają mnie słowa przysięgi w kościele czy drobne, miłe gesty.

CELE

    Prace publikowane na tej stronie przedstawiają Ludzi, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i pozwolili opowiedzieć Ich historię. Każde ze zdjęć powstało z uśmiechem na twarzy, te same odczucia staram się zapewnić Osobom, które mam przyjemność fotografować.

LOKALIZACJA

    Na co dzień szukam inspiracji w Łodzi, gdzie mieszkam od urodzenia. W sezonie 2021 wykonaliśmy blisko połowę zleceń  w różnych częściach naszego kraju, a większość plenerów w górach lub nad morzem. Tym samym, pracuję na terenie całej Polski, czasami także z Parami, które nie mówią w ojczystym języku.

 Wykonuję następujące usługi:

  • zdjęcia ślubne, narzeczeńskie, sesje plenerowe;
  • zdjęcia okolicznościowe: chrzty, komunie, urodziny, studniówki, eventy firmowe, konferencje;
  • zdjęcia modowe, portret (plener/ studio);
  • fotografia produktowa, kulinarna i nieruchomości;
  • zdjęcia sportowe (portret zawodnika, oprawa zawodów/ gali, zdjęcia do celów promocyjnych);
  • fotografowanie oraz filmowanie z drona (jestem certyfikowanym pilotem UAVO);
  • filmy.

      Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio oraz do odwiedzania mediów społecznościowych gdzie możecie lepiej mnie poznać. W razie pytań zapraszam do kontaktu.